نوانیک دفتر مرکزی تهران
یکشنبه 11 آبان 1399
    
بازدید: 1505
    

نوانیک تنها تولید کننده کنسانتره اختصاصی مزارع پرورش دام و طیور در ایران
امروزه پرورش صنعتی طیور با چالش های بسیاری مواجه است، که هم زمان با پیشرفت های ژنتیکی، تاثیرات خود را به صورت معنی داری بر اقتصاد این صنعت نشان می دهد. استرس های محیطی و مدیریتی،آلودگی مواد اولیه، عدم کیفیت مورد انتظار در داروها، واکسن ها ومکمل های تغذیه ای از مهم ترین عوامل تشدید این مشکلات است. این تاثیرات در گام اول، تغییرات فیزیولوژیکی در بدن پرنده ایجاد می کند که به موازات آن احتیاجات تغذیه ای و مدیریتی آنها تغییر می کند.
متخصصین شرکت نوانیک بر این باور هستند که برای تمامی فارم های پرورشی و گله های مختلف نمی توان نسخه واحد پیچید. بنابراین این شرکت برنامه بازاریابی جهت ارائه محصول تولیدی خود را از نقطه بررسی کارشناسانه هر مزرعه از نظر اقلیم، شرایط فنی مزرعه ،مشخصات گله و تمامی مسائل مربوط به آن آغاز نموده و پس از بررسی تمامی داده ها و دیگر فاکتورهای تاثیرگذار در پرورش و تولید، فرمول کنسانتره و مکمل اختصاصی هر گله را مشخص و تولید می نماید و به همراه دستور ترکیب هر جیره در اختیار مرغدار قرار می دهد.
از مهمترین خدمات ارائه شده توسط مجموعه نوانیک و شرکت های وابسته در دیگر استان ها ،خدمات متمایز پشتیبانی فنی پس از فروش، در تمامی مراحل تولید توسط متخصصین مجرب این صنعت است.
خدمات شرکت نوانیک پس از ارائه کنسانتره:
• بررسی سیستم تهویه سالن های پرورش و دیگر عوامل مدیریتی موثر و ارائه توصیه های کارشناسی با توجه به شرایط فارم و منطقه
• تحت نظر گرفتن وضعیت روزانه گله به صورت اخذ آمار توسط کارشناسان نوانیک و بررسی توسط متخصصین مجموعه
• ویزیت اضطراری در کنار ویزیت های دوره ای و منظم
• ارائه آموزش های لازم در کلیه سطوح مدیریتی فارم

دفاتر فروش خانواده بزرگ نوانیک در سراسر کشور با کادر مجرب و مشاوران مطلع، آماده خدمت رسانی به پرورش دهندگان عزیز می باشند.

خانواده  ما در استان های فارس، کرمانشاه، گلستان، مرکزی، بوشهر و مازندران با محوریت دفتر مرکزی تهران با عنوان و برند نوانیک تولید کننده کنسانتره تخصصی مرغ تخمگذار و گوشتی با فرمول انحصاری هر مزرعه.

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق برای محفوظ می باشد |