بازرگانی قاسمی دفتر گرگان
یکشنبه 11 آبان 1399
    
بازدید: 1030
    

بازرگانی قاسمی به مدیریت آقای دکتر حمید قاسمی، فعالیت خود را از سال 1374، در بخش کشاورزی و صنعتی با هدف تامین مواد اولیه و تجهیزات و ارتقاء دانش فنی، تخصصی و علمی فعالان و کارشناسان شاغل در این بخش ها آغاز نموده است .

جهت نیل به اهداف مذکور، این شرکت پس از بررسی ها و پیگیری های فراوان موفق به اخذ نمایندگی معتبرترین برندهای تولیدی و بازرگانی در سطح کشور گردید.

پرسنل مجرب و متعهد این مجموعه طی ارتباط با مرغداران، دامپروران، کشاورزان، صنعتگران و شناسایی مسائل و مشکلات موجود در این بخش ها، با بهره گیری از اطلاعات و تجربیات فنی و تخصصی کارشناسان شرکت های مادر نسبت به بروز رسانی اطلاعات مشتریان و حل مسائل و مشکلات آنان اقدام می نماید.

بازرگانی قاسمی، آموزش مستمر و بروزرسانی اطلاعات فنی و تخصصی پرسنل مجموعه به صورت مداوم را یک اصل پایدار می داند و به آن همت می گمارد.

بخشی از افتخارات مجموعه:

سال 1380؛ کسب رتبه نخست در خاورمیانه در طرح مرغ گوشتی در قفس

سال 1387؛ کسب عنوان کارآفرین برتر کشور در صنعت کشاورزی

سال 1388؛ کسب عنوان مرغدار نمونه و قرارگیری در بین 11 نفر برتر کشاورزی در ایران

اهداف:

 در بخش کشاورزی: معرفی تکنولوژی و تجهیزات جدید و ارائه برندهای معتبر، به خصوص در زمینه تجهیزات آبیاری تحت فشار، قطره ای، بارانی و ... .

در بخش طیور: بروز رسانی اطلاعات فنی و تامین تجهیزات و مواد اولیه در جهت بهبود شرایط پرورش مرغ های گوشتی، مادر و تخم گذار.

 در بخش تصفیه آب: ارائه پکیج های آب شیرین کن و دستگاه های تصفیه و فیلتراسیون و اولترافیلتراسیون و .... .

 در بخش گلخانه ها:  ساخت و تجهیز گلخانه ها بر اساس آخرین متد روز دنیا.

در بخش دامداری: تامین با کیفیت ترین مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز.

در بخش صنعتی: تامین انواع تجهیزات و مواد اولیه مورد نیاز این بخش طبق جدیدترین استانداردهای موجود.

این مجموعه با پشتکار در راه رسیدن به اهداف و چشم انداز های پیش بینی شده خود آماده ارائه بهترین خدمات به همکاران عزیز می باشد.

مجموعه بازرگانی قاسمی عضو گروه بزرگ تخصصی خدمات صنعت پرورش دام و طیور ایران است که در چند استان کشور و در راستای اهداف خود جهت تسهیل و تسریع در ارائه خدمات فنی و مهندسی و دسترسی راحت تر تولیدکنندگان به آن خدمات، دفاتر برگزیده و مجهزی را ایجاد نموده است.
از آن جمله است: استان های فارس، کرمانشاه، گلستان، مرکزی، بوشهر و مازندران با محوریت دفتر مرکزی تهران با عنوان و برند نوانیک تولید کننده کنسانتره تخصصی مرغ تخمگذار و گوشتی با فرمول انحصاری هر مزرعه.

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق برای محفوظ می باشد |