کنسانتره 2/5درصد مرغ گوشتی دو مرحله ای نوانیک
سه شنبه 27 آبان 1399
    
بازدید: 691
    

کنسانتره 2/5 درصد مرغ گوشتی دو مرحله ای نوانیک _ باری نیک
امروزه پرورش صنعتی طیور همزمان با پیشرفت های ژنتیکی با چالش های بسیاری مواجه است که اثر گذاری این چالش ها در گله های پرتولید تاثیرات خود را به صورت معنی داری بر اقتصاد صنعت نشان می دهد. این تاثیرات از طریق استرس های محیطی و مدیریتی، آلودگی های قارچی نهاده ها و عدم کیفیت لازم و مورد انتظار در داروها و واکسن ها و غیره خود را نشان می دهد. طبیعی است که این تاثیرات در گام اول تغییرات فیزیولوژیکی در بدن پرنده ایجاد می کند که به موازات این تغییرات احتیاجات تغذیه ای و مدیریتی نیز تغییر می نماید.
متخصصین شرکت نوانیک _ باری نیک بر این باور هستند که برای تمامی گله های فارم های پرورشی مختلف نمی توان نسخه واحدی پیچید. بنابراین این شرکت، کنسانتره¬¬های خود را پس از کارشناسی فنی شرایط گله بر اساس شرایط آب و هوای هر منطقه و تنوع نژادهای مختلف موجود در کشور تولید کرده است.


گروه علمی شرکت نوانیک _ باری نیک خدمات متمایز پشتیبانی فنی ذیل را پس از تهیه کنسانتره در اختیار مشتریان خود قرار می دهد:

 

کنسانتره 2/5درصد جوجه گوشتی نوانیک _ باری نیک:
کنسانتره های 2/5 درصد گوشتی در غالب دو فرمول جداگانه، ویژه دوره رشد و پایانی مطابق با نیاز دقیق جوجه گوشتی به همراه جیره های دقیق با قیمت مناسب اقتصادی، تنظیم و ارائه می شود.


مواد تشکیل دهنده کنسانتره :
این کنسانتره شامل مونو/ دی کلسیم فسفات، کربنات کلسیم، اسید های آمینه سنتتیک ( دی - ال متیونین، ال لیزین، ال ترئونین)، مکمل¬های ویتامینه – معدنی با فرمول ویژه نوانیک، کولین کلراید، جوش شیرین، سبوس گندم، آنتی اکسیدان و سایر افزودنیهای مجاز( بدون آنتی بیوتیک) می باشد.
دستور مصرف: کنسانتره نوع A تا 24روزگی و کنسانتره نوع B از 25 روزگی تا پایان دوره استفاده می گردد.
میزان مصرف: 25 کیلوگرم در هر تن خوراک طیور.

 

مزایای مصرف کنسانتره های نوانیک _ باری نیک:

 

 

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق برای محفوظ می باشد |